На кафедрі анатомії людини проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Анатомія людини» для здобувачів освіти ОПП «Стоматологія». Захід став важливою складовою професійного становлення майбутніх лікарів-стоматологів, платформою для демонстрації ґрунтовних теоретичних знань, наукового потенціалу, клінічного мислення та академічної наполегливості студентської молоді.
Олімпіаду відкрив та виступив із вітальним словом завідувач кафедри анатомії людини Володимир Гринь, який наголосив на важливості анатомії як фундаментальної дисципліни у підготовці майбутніх лікарів-стоматологів, побажав учасникам успіхів, професійного зростання та нових наукових звершень.
Особливо символічно, що олімпіада відбулася у тиждень, присвячений Дню науки в Україні, який відзначається 16 травня, а також у рік 105-річчя Полтавського державного медичного університету – закладу з потужними освітніми, науковими та професійними традиціями.
За результатами конкурсних випробувань переможцями І туру Всеукраїнської студентської олімпіади серед здобувачів освіти ОПП «Стоматологія» стали:
І місце – Куценко Єкатеріна, 7 група;
ІІ місце – Іванов Кирило, 5 група;
ІІ місце – Слюсар Єлизавета, 12 група;
ІІІ місце – Кравченко Анастасія, 10 група;
ІІІ місце – Цебро Юлія, 1 група.
На олімпіаді були присутні почесні гості – декан стоматологічного факультету Лілія Буря та медичний директор медичного лікувально-діагностичного центру «Медіон» Максим Черкун, які привітали учасників, побажали їм подальших успіхів та високо оцінили рівень організації заходу.
Колектив кафедри анатомії людини висловлює щиру подяку медичному директору ЛДЦ «Медіон» Максим Черкун та директору центру Еріка Свирида за підтримку в організації олімпіади та забезпечення переможців оригінальними подарунками.
Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади й бажаємо натхнення, впевненості у власних силах, нових наукових звершень, професійного зростання та майбутніх перемог!