25 червня 2026 року anatomy@pdmu.edu.ua (05322) 7-48-92

На кафедрі анатомії людини Полтавського державного медичного університету відбувся виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення. Зустріч пройшла під загальним керівництвом завідувача кафедри, професора Володимира Гриня.

Організаторами та модераторами заходу виступили доценти Валентина Білаш, Наталія Свінцицька, а також викладачі Ігор Федорченко та Андрій Каценко.

До обговорення важливих історичних сторінок доєдналися здобувачі освіти медичного та стоматологічного факультетів. Під час заходу було наголошено на важливості збереження історичної пам'яті про внесок українського народу у перемогу над нацизмом, а також проведено паралелі з сучасністю, що особливо відгукується в серці кожного майбутнього лікаря.